www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 20. května 2024, Svátek má Zbyšek, zítra Monika

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR 22 - Bohemia Rally Mladá Boleslav (MČR)

Další výrazný výsledek posádky Jindřich Štolfa - Zdeněk Hawel

foto

22. července 2022 • 09:00

Kvalitním výkonem a výsledkem se na letošní Rally Bohemia Mladá Boleslav prezentovala zkušená posádka Jindřích Štolfa - Zdeněk Hawel s vozem Rover 220 GTi. Historická Bohemka měla na programu o jednu erzetu méně, než soudobé vozy a jednu, tu šotolinovou, absolvovali díky havárii jednoho z předchozích vozů volným průjezdem. A právě tato rychlostní zkouška se stala předmětem diskuzí.

žádný příspěvek celý článek »

Vítězství bylo na dohled

foto

15. července 2022 • 17:00

Kdyby byla letošní Bohemia Rally Mladá Boleslav o několik kilometrů kratší, pravděpodobně by se teď v dealerském Laureta Auto Škoda Teamu ještě slavilo. Ne nadarmo se ale říká, že kdyby na soutěže nejezdí. Technická závada bohužel posádce Filip Mareš – Radovan Bucha vystavila stop doslova na dosah špičkového výsledku.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký zakulatil počet vítězství na Bohemce na 10

foto

14. července 2022 • 11:00

Posádka Agrotec Škoda Rally Teamu Jan Kopecký – Jan Hloušek s vozem Škoda Fabia Rally2 evo zvítězila i na Rally Bohemia. Díky velmi špatné volbě pneumatik v nedělní ranní sekci k tomu ale vedla trnitá cesta a také odstoupení soupeřů.

žádný příspěvek celý článek »

Minařík Racing úspěšně v cíli Rally Bohemia

foto

14. července 2022 • 09:00

Další závodní víkend měl na programu Minařík Racing. Tentokrát se slušovický tým vydal soutěžit do Mladé Boleslavi a okolí, kde se uskutečnil pátý podnik Mistrovství České republiky v rally. Do Rally Bohemia odstartovala posádka Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát a jak je již letošním rokem zvykem, kluci usedli do vozu Peugeot 208 Rally4.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup na Bohemce - vítězný Tarabus, excelentní Číž

foto

14. července 2022 • 08:00

Velmi zajímavý průběh mělo čtvrté letošní pokračování Peugeot Rally Cupu, které se uskutečnilo v rámci středočeské Bohemia Rally Mladá Boleslav. I když opět zvítězila posádka T&T, tentokrát jí výrazně sekundovala dvojice domácích jezdců s Peugeoty 208R2. Velmi rychlé časy zajížděl konstantně především Miroslav Číž, který společně s Věrou Pečenkovou vybojoval druhé místo. Dvojice Dominik Brož – Jakub Navrátil skončila třetí.

žádný příspěvek celý článek »

Krutá rána na Rally Bohemia

foto

13. července 2022 • 21:00

Malá sportovní, dalo by se říci i rodinná tragédie, tak by se dalo nazvat to, co se nám během nedělního dopoledne při Rallye Bohemia stalo. Momentálně jsem doma, léčím se jak zdravotně, tak i psychicky.

žádný příspěvek celý článek »

Dominik Stříteský opět na stupních vítězů Bohemia Rally

foto

13. července 2022 • 13:00

Rally Bohemia byla pro tým ACA Škoda Vančík Motorsport nejen generálkou před vrcholem sezony na Barum Rally, ale také podnikem, ve kterém měl Dominik Stříteský upevnit své třetí místo v Sonax Mistrovství České republiky. Rally Bohemia je pověstná svými krásnými a náročnými rychlostními zkouškami.

žádný příspěvek celý článek »

Další střípek do mozaiky českých výsledků v Top 5

foto

13. července 2022 • 12:00

Posádka Samohýl Škoda Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča se opět vrátila mezi nejužší domácí špičku a na Rally Bohemia Mladá Boleslav, která byla pátým závodem MČR v rally, vybojovala pátou příčku absolutně, čtvrtá skončila v hodnocení českého šampionátu. Senzační druhou příčku vybojovala v klasifikaci druhé etapy!

žádný příspěvek celý článek »

Pech s Uhlem na Bohemii zářili, cíl ale neviděli

foto

13. července 2022 • 10:00

Rallye Bohemia začala letos pro soutěžící posádky rychlostní zkouškou v Sosnové u České Lípy. Okruh, který má Václav Pech jun. v oblibě, byl ale spíše určený plným tribunám diváků, než pro rallyové jezdce. K tomu skutečnému závodění tak došlo až v sobotu během první etapy.

žádný příspěvek celý článek »

Náročný víkend pre Jantar Team na Bohemia Rally 2022

foto

13. července 2022 • 08:00

Slovenský Jantar Team má za sebou ďalší náročný víkend, keď na Bohemia Rally 2022 tím reprezentovali dve súťažné posádky. Jednej sa darilo výborne, druhej celkom nie. Podujatie Rally Bohemia Mladá Boleslav je každý rok súčasťou českých rally majstrovstiev. Tých sa zúčastňujú aj dve súťažné posádky slovenského Jantar Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Po dramatickém závěru vyhrál Bohemia Rally Jan Kopecký

foto

11. července 2022 • 10:00

Drama až do konce a několik sportovních tragédií přinesla závěrečná etapa Bohemia Rally Mladá Boleslav. Po neskutečně vyrovnaném prvním dni se schylovalo k urputnému souboji mezi Václavem Pechem a Janem Kopeckým. Přes noc se však citelně ochladilo, a to nejen nad Mladou Boleslaví, ale také v táboře fanoušků Václava Pecha, který musel odstoupit z technických důvodů hned po první nedělní erzetě. Z vítězství se nakonec radovala dvojice Kopecký – Hloušek.

žádný příspěvek celý článek »

Miroslav Číž chce na Bohemce prolomit letošní smůlu

foto

7. července 2022 • 14:00

Mladoboleslavský Miroslav Číž se rychle dostal do popředí kategorie dvoukolek a třídy, kde startuje s Peugeotem 208 R2 V loňském roce to byla skvělá jízda, ale letos, byť jezdci rychlost nechybí, je to spíše trápení. Na Rally Bohemia chce ovšem sedmadvacetiletý jezdec odstartovat tu lepší polovinu letošní sezóny.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš s Radkem Buchou se těší na domácí Bohemia Rally

foto

6. července 2022 • 23:30

Posádka Laureta Auto Škoda Teamu stojí před další výzvou. Sezona se přehoupne do své druhé poloviny na Rally Bohemia, která je jak pro Filipa Mareše, tak pro Radovana Buchu ryze domácí soutěží. Na domácí půdě zde bude i tým, protože většina týmu a partnerů pochází z okolí Mladé Boleslavi. Filip Mareš bude chtít navázat na velmi dobrý výkon z předcházející Rally Hustopeče. K tomu mu znovu budou pomáhat pneumatiky značky Michelin.

žádný příspěvek celý článek »

Nová Fabia RS Rally2 se divákům poprvé představí na Bohemce

foto

6. července 2022 • 13:00

Tovární tým Škoda Motorsport nachystá na Bohemia Rally Mladá Boleslav fanouškům každoročně nějaké zajímavé překvapení. A letos je to opravdová lahůdka. V polovině června proběhlo pro pozvané novináře a odbornou veřejnost slavnostní představení speciálu Škoda Fabia RS Rally2. V závodním režimu uvidí diváci novou soutěžní Fabii poprvé na Bohemce a to dokonce s hvězdným Andreasem Mikkelsenem za volantem.

žádný příspěvek celý článek »

Bohemia Rally Mladá Boleslav startuje už za týden

foto

1. července 2022 • 10:00

Bohemia Rally Mladá Boleslav přivádí seriál Mistrovství ČR v automobilových soutěžích do druhé poloviny a výsledky středočeského podniku často hodně naznačí o konečném pořadí šampionátu. Bohemka je pro mnoho posádek domácím podnikem, aura továrního týmu Škoda Motorsport se vznáší nad touto legendární soutěží téměř hmatatelně. A jak vidí Bohemku ti nejrychlejší?

žádný příspěvek celý článek »

toplist