www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 27. ledna 2021, Svátek má Ingrid, zítra Otýlie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MMČR 11 - 33. Rally Příbram (MMČR)

Citroën Racing Trophy CZ 2011 je minulostí

foto

31. října 2011 • 13:30

Šest podniků Citroën Racing Trophy CZ 2011 je za námi. Rally Příbram korunovala vítězství Miroslava Březíka nejen ve třídě 6 Mezinárodního mistrovství České republiky, ale rovněž v celkovém pořadí CRT CZ. V této klasifikaci zvítězil se šestnáctibodovým náskokem před nejbližším pronásledovatelem. Nyní vám nabízíme krátké ohlédnutí nejúspěšnějších účastníků za letošní sezonou.

žádný příspěvek celý článek »

Ropro Clio R3 Czech Trophy dorazilo do cíle

foto

25. října 2011 • 09:20

Letošním posledním závodem premiérového ročníku ROPRO Clio R3 Czech Trophy byla 33. Rally Příbram, kde se představila hned pětice posádek s vozy Renault Clio R3.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Bisaha na Příbramsku vytěžil bronz

foto

4. října 2011 • 13:20

Po vyloženě nevydařené barumce si Ondřej Bisaha chtěl spravit chuť a tak se objevil v Příbrami na závěrečném podniku letošního Mezinárodního mistrovství České republiky v rally. Jelikož je stavba nové hondy těsně před dokončením, bylo potřeba i tuto soutěž absolvovat s vypůjčeným vozem, který tentokrát pocházel z osvědčeného Sparrow Racing Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Příbram od Roberta Balcara

foto

3. října 2011 • 18:40

O minulém víkendu skončilo Mediasport mezinárodní mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Tradiční zářiové Rally Příbram se zúčastnil i náš stálý redakční spolupracovník Robert Balcar a vy dnes máte jedinečnou příležitost prohlédnout si jeho snímky.

žádný příspěvek celý článek »

Rozhovor s vítězem třídy 9 v MMČR 2011 Ondřejem Blaťákem

foto

1. října 2011 • 17:00

Uplynulá Rally Příbram rozhodla o tom, že vítězem letošního „velkého“ mistrovství ve skupině 9 (dříve N2) se stal Ondřej Blaťák. Ondřej tak doplnil svoji sbírku úspěchů v celkovém pořadí našich hlavních šampionátu, když z loňska již měl titul vicemistra MMČR v rally ve skupině A a 2WD a z předloňska titul vítěze třídy N2 v MČR Sprintrally a druhé místo v MMČR v rally v téže třídě.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Příbram od Josefa Petrů

foto

1. října 2011 • 08:00

O minulém víkendu skončilo Mediasport mezinárodní mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Tradiční zářiové Rally Příbram se zúčastnil i náš stálý redakční spolupracovník Josef Petrů a vy dnes máte jedinečnou příležitost prohlédnout si jeho snímky.

žádný příspěvek celý článek »

Sedmý titul pro Arazima s Gálem

foto

30. září 2011 • 17:00

Velmi vydařenou sezónu má za sebou posádka Václav Arazim – Julius Gál. Již sedmý titul v kategorii produkčních vozů je pro ni a celý její tým odměnou za celoroční vynikající výkony, spolehlivost a precizní přípravu. Na závěrečném podniku MMČR v Příbrami sice její lancer postihly drobné potíže s motorem, ale ani ty nic nezměnily na její konečné radosti.

žádný příspěvek celý článek »

Smékal dojel v Příbrami čtrnáctý, Dunovský zkompletoval hattrick

foto

30. září 2011 • 14:00

Sezonu letošního Mediasport mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích uzavřel o předposledním zářijovém víkendu 33. ročník Rally Příbram. Tradičního podniku, který v posledních sezonách pravidelně uzavírá seriál dvoudenních soutěží, se zúčastnilo pět posádek s vozy připravovanými zlínskou stájí Sparrow racing team.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Příbram od Petra Milfaita

foto

30. září 2011 • 06:00

O minulém víkendu skončilo Mediasport mezinárodní mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Tradiční zářiové Rally Příbram se zúčastnil i náš stálý redakční spolupracovník Petr Milfait a vy dnes máte jedinečnou příležitost prohlédnout si jeho snímky.

příspěvků: 2 celý článek »

Orsák potvrdil stabilní formu

foto

29. září 2011 • 23:40

Jaroslav Orsák obsadil při závěrečné soutěži MMČR v Příbrami pátou příčku absolutního pořadí a potvrdil, že ho ve druhé polovině sezony konečně opustila letošní smůla. Po úspěchu v Hustopečích a ve Zlíně si připsal další cenné mistrovské body, které ho v konečné tabulce posunuly na sedmou pozici celkové klasifikace. Velmi rychlé časy zajížděl i druhý člen týmu Orsák Rallysport Martin Vlček, kterého však vyřadila poruchu motoru.

žádný příspěvek celý článek »

Příbramský Citroen vystřídá ve Francii Fiesta

foto

28. září 2011 • 14:00

Jan Černý s Pavlem Kohoutem se minulý víkend rozcvičovali v Příbrami na další účast v mistrovství světa, ve Francii. Honza Černý s Pavlem Kohoutem sice původně plánovali, že na domácí Rally Příbram vyzkouší nějakou silnější čtyřkolku, ale z těchto úvah nakonec sešlo a mladíci vyrazili na domácí tratě s novým a hodně zajímavým vozem Citroen DS3 R3T.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Černý exceloval ve dvoukolkách, Miroslav Březík mistrem ve třídě 6

foto

28. září 2011 • 11:00

Rally Příbram obstarala definitivní tečku za letošní sezonou Mediasport MMČR a zárověň byla posledním závodem v kalendáři Citroën Racing Trophy CZ. Skvělým výkonem se v kokpitu Citroënu DS3 prezentovali Jan Černý s Pavlem Kohoutem. Zvítězili v hodnocení skupiny A a 2WD, v absolutní klasifikaci skončili desátí.

žádný příspěvek celý článek »

Mistrovský závěr Romana Kresty v Příbrami

foto

26. září 2011 • 19:00

Nejen z definitivy titulu mistrů republiky, ale zejména z premiérového triumfu na Rally Příbram se radovala dvojice ADELL MOGUL Racing Teamu Roman Kresta – Petr Gross. O vítězství rozhodli skvělým časem v závěrečném testu rally.

žádný příspěvek celý článek »

Smolná Štajfova sezóna završena

foto

26. září 2011 • 15:00

Závěrečný podnik letošního Mezinárodního mistrovství České republiky v rally nebyl pro posádku Vojtěch Štajf – Petra Řiháková šťastným. I přes havárii hned v úvodu soutěže ale dvojici v konečném pořadí seriálu patří třetí příčka ve třídě 3.

žádný příspěvek celý článek »

Václav Pech jun. stříbrný na Rallye Příbram

foto

26. září 2011 • 13:00

Na celkovém druhém místě dojela do cíle o uplynulém víkendu posádka EuroOil teamu Václav Pech jun. a Petr Uhel v Rallye Příbram, která byla posledním podnikem Mezinárodního mistrovství České republiky v rallye 2011.

žádný příspěvek celý článek »

toplist