www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 15. července 2024, Svátek má Jindřich, zítra Luboš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Jan Kopecký míří na domácí soutěž do Hustopečí

14. června 2024 • 10:00

Agrotec Škoda Rally Team čeká o víkendu domácí Agrotec Petronas Rally Hustopeče. Specifická soutěž vinoucí se mezi místními vinohrady má hodně šotolinových úseků, a tak je mezi jezdci i diváky velmi oblíbená. Přispívá k tomu i kompaktnost soutěže s minimem přejezdů a dvě etapy rally se tak stíhají odjet během 24 hodin.

Jan Kopecký - Jan Hloušek, Škoda Fabia RS Rally2

Po napínavé Rallye Český Krumlov se znovu očekávají těsné souboje hned několika posádek o vítězství. Jan Kopecký s Janem Hlouškem nechtějí nic podcenit a ještě před soutěží je čeká test na Vyškovsku.

„Pro náš tým se jedná o domácí soutěž, takže výsledek je pro nás velmi důležitý,“ přiznává Jan Kopecký. „Chceme bojovat o nejvyšší příčku a připsat si co nejvíce bodů do šampionátu. Hustopeče ale mohou být zrádné a rozhodovat mohou jak šotolinové úseky, tak páteční noční etapa. Předpověď počasí slibuje na Hustopeče typické horko, takže to bude náročné i pro posádky v soutěžních vozech. Jsem přesvědčen, že jsme na vše připraveni a už se těšíme na start. Chci tímto pozvat i všechny fanoušky rally k tratím i do servisu. Těšíme se na vás!“

Soutěž startuje v pátek po páté hodině odpolední a vítěze soutěže budeme znát v sobotu kolem třetí hodiny.

Starty v letošní sezóně se mohou uskutečnit díky těmto partnerům – AGROTEC Group, MOL, Škoda Auto, Agrofert, Preol, Ethanol Energy, GreenChem, Penam, Evromat, Franco Real Estate, Olma, Michelin, Mol Racing Fuel, Arexons, Renovak, Uniprint a Agropodnik Domažlice.

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist