www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. února 2024, Svátek má Svatopluk, zítra Matěj

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Dotazník od FIA na fanoušky ohledně budoucnosti WRC

8. února 2024 • 20:00

Mezinárodní automobilová federace FIA konečně pochopila, že je potřeba něco udělat s automobilovými soutěžemi i jejich výkladní skříní v podobě WRC. I proto se rozhodla sestavit dotazník pro fanoušky i jiné příznivce rally, ve kterém se mohou vyjádřit k současnému stavu i jak by si představovali budoucnost.

Sébastien Ogier - Vincent Landais (Toyota GR Yaris Rally1 Hybrid) - Rallye Monte Carlo 2024

Již před několika týdny FIA vytvořila specilání skupinu vedenou Robertem Reidem a Davidem Richardsem, která se měla zabývat budoucností mistrovství světa. Tato skupina zatím dokázala stvořit jen hodně kontroverzní nový bodovací systém a umožnila vytvořit 'sprint' z letošní Rally Italia Sardegna.

Pokud se vám současný stav mistrovství světa nelíbí, máte možnost vyjádřit svůj názor prostřednictvím oficiálního dotazníku, který FIA během dnešního dne spustila.

ONLINE DOTAZNÍK

-plu- ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
11.02.2024 15:42
Pluto - moderátor
Já jsem teda úrovní dotazníku hodně zklamán. Vypadá to, jako kdyby otázky vygenerovala umělá inteligence. A nebo nějaký alibista, který bude chtít výsledky použít tak, aby mu to vyhovovalo...
09.02.2024 08:11
pacesol
Zajímavý počin leč nevím jaký výsledek očekávají. Nejsem specialista na analýzy těchto výzkumů ale oddělit racionálním pohled od radikálních fans třeba z PL bude asi oříšek.
toplist