www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. května 2024, Svátek má Jana, zítra Viola

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Jedinečná šance - porovnejte se s mistry volantu

23. dubna 2024 • 09:00

Velice atraktivní svezení nabízí organizátoři Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024. Máte jedinečnou možnost poměřit svoje řidičské umění s nejlepšími piloty rally v České republice.

Jan Kopecký - Jan Hloušek (Škoda Fabia RS Rally2) - Bohemia Rally Mladá Boleslav 2023

„Se svým vozem můžete odstartovat do rychlostní zkoušky na autodromu v Sosnové u České Lípy v podobě, jak ji absolvují posádky rally. Tyto jízdy můžete uskutečnit v sobotu 13. července odpoledne a budou plně bezpečnostně zajištěny. Cena jedné jízdy je stanovena na 990,- Kč, při zadání slevového kódu vyjde na 690,- Kč,“ přibližuje atraktivní svezení ředitel Bohemia rally Mladá Boleslav 2024 Petr Pavlát.

Pro porovnání vašich výkonů budou k dispozici časy soutěžních posádek. Vozy, se kterými budete moci odstartovat, mohou být buď sériové určené pro běžný silniční provoz nebo i upravené závodní speciály. Povinná je ochranná přilba a bezpečnostní pásy. Vaše řidičské umění bude tedy v přímé konfrontaci s ikonami rally u nás. Výsledky klání budou zveřejněny na webu pořadatele.

Přesně stanovené časy pro tyto jízdy jsou v sobotu 13. 7. 2024 od 15:00 do 15:30, druhá série pak od 15:30 do 16:00 hodin. Budou uvedeny i na webu soutěže. V každé sérii odstartuje deset vozů.

Připravujeme rovněž předprodej vstupenek na vstup do areálu v Sosnové na supererzetu, která bude součástí první etapy v sobotu 13. července. Podrobnosti a možnost objednání se objeví na webu Bohemia Rally Mladá Boleslav. Vstupenky najdete na webových stránkách soutěže pod odkazem: https://shop.rallybohemia.cz/vstupenky. Přípravy soutěže, která se uskuteční ve dnech 13. a 14. července 2024, probíhají podle harmonogramu za velké podpory generálního partnera města Mladá Boleslav.

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist