TrueCam MČR v rally 2017

nejnovější | novější [ … 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | … ] starší

Václav Pech jun. druhý na Rallye Bohemia

7. července 2017 • 10:00

Při pátém startu v mistrovství České republiky posádka EuroOil – invelt teamu Václav Pech jun. – Petr Uhel vybojovala opět druhou příčku na stupních vítězů. Ze slavné Rallye Bohemia si tak plzeňská dvojice odváží cenné body a stejná příčka jim patří i v průběžném hodnocení MČR.

Není vždy posvícení...

7. července 2017 • 09:00

Sice v cíli a s důležitým bodovým ziskem, ale rovněž se spoustou problémů a nepříjemných situací. Taková byla Bohemka pro hustopečskou posádku Martin Rada – Jaroslav Jugas.

Peugeoty 208 R2 ovládly Rally Bohemia

6. července 2017 • 10:00

Přední posádky letošního premiérového ročníku Peugeot Total Rally Cupu v České republice opanovaly Rally Bohemia. Filip Mareš s Janem Hlouškem dominovali na soutěži s centrem v Mladé Boleslavi mezi vozy s jednou poháněnou nápravou (2WD), druhé místo obsadili Rakušané Simon Wagner a Gerald Winter. Stejné bylo i umístění ve třídě 6.

Bratři Szejové na Rally Bohemia těsně pod stupni vítězů

5. července 2017 • 16:00

Pátá soutěž mistrovství ČR v rally 2017 se ukázala být těžkou výzvou. Vše souviselo nejen s tradičně sportovně hodnotnými rychlostními zkouškami, ale zejména s velmi nestálým a nevyzpytatelným počasím. Fanoušci, kteří se sešli podél tratí Rally Bohemia, si tak nemohli stěžovat na nedostatek adrenalinových zážitků.

Nová posádka křtěná vodou a blátem

5. července 2017 • 15:00

Rally Bohemia otevřela druhou polovinu TrueCam MČR 2017 v rallye a nově složená posádka v ní skončila na stejné příčce, na jaké do ní odstartovala. Průběh víkendové soutěže byl ale vzhledem k počasí mnohem zajímavější se sladkou finálovou tečkou.

Břetislav Enge - Lucie Engová obhájili vítězství na Rally Bohemia Historic

5. července 2017 • 14:00

Posádka Břetislav Enge - Lucie Engová na Škodě 130 LR podruhé zvítězilav absolutní klasifikaci Rally Bohemia Historic, a to pouze o dvě desetiny sekundy před Stanislavem Budilem – Petrem Vejvodou na BMW 2002 TI. Model Škoda 130 LR si tak připsal na Bohemii již čtvrté vítězství v MČR HA v řadě.

Jan Černý na stupních vítězů Rally Bohemia

4. července 2017 • 11:00

Rally Bohemia je považována za jednu z nejslavnějších automobilových soutěží v České republice a právě na téhle rally se podařilo dosáhnout skvělého výsledku dvojici Jan Černý – Petr Černohorský, která startovala se škodou Fabia R5 v barvách týmu Mogul Škoda ACA Racing.

Návrat do vinic

4. července 2017 • 10:00

Kdo jednou usedl do rallyového speciálu, dá mi za pravdu, že po delší pauze se dostaví pocit svrKdo jednou usedl do rallyového speciálu, dá mi za pravdu, že po delší pauze se dostaví pocit svrbění rukou. A tak mi takhle v dubnu přišla sms od Vladimíra Barvíka „co kdybychom se jen tak pro oživení vzpomínek sklouzli třeba na Hustopečích?“.

Kopecký a Dresler si pojistili zisk třetího titulu mistrů republiky

3. července 2017 • 10:30

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem (CZ/CZ) vyhráli pro značku Škoda potřetí v řadě domácí Rally Bohemia. Po pěti vítězstvích v letošní sezóně v pěti odjetých soutěžích mistrovství České republiky (MČR) již nikdo nemůže tovární posádku týmu Škoda Motorsport bodově předstihnout. Kopecký tohoto vítězství dosáhl před tisícovkami nadšených fanoušků a zaměstnanců automobilky Škoda.

Jan Kopecký - Pavel Dresler popáté v řadě vítězi Rally Bohemia

2. července 2017 • 20:05

Jan Kopecký - Pavel Dresler z továrního týmu Škoda Motorsport na Škodě Fabia R5 popáté v řadě za sebou zvítězili na Rally Bohemia a zároveň se tímto vítězstvím stali již nyní Mistry České republiky v rally pro letošní rok.

Kopáček se startu Bohemie nemůže dočkat, těší se i Zabloudil a Petrásek

30. června 2017 • 12:30

Loňský ročník slavné Rally Bohemia ozdobil dramatický a vyrovnaný souboj o prvenství mezi produkčními vozy. Václav Kopáček s Barborou Rendlovou v něm tehdy jen o čtyři desetiny vteřiny podlehli Březíkovi s Omelkou, a tak už se nemohou dočkat odvety. V barvách týmu Duck Racing v AČR doplní Kopáčka se svými vozy znovu i Štěpán Zabloudil a Jaroslav Petrásek.

Jakeš s Ehlovou odstartují i na Bohemii

30. června 2017 • 10:40

Ještě v cíli hustopečské rally říkal Mirek Jakeš na televizní kamery, že další díl domácího šampionátu vynechává a znovu se objeví až na domácí Barum rally. Další výborný výsledek z jihomoravské soutěže a druhý bronz v řadě za sebou však přinutil celý tým přemýšlet nad změnou plánů.

Štěpán Vojtěch s Michalem Ernstem a Peugeotem 206 WRC znovu na startu Rally Bohemia

29. června 2017 • 14:00

Domácí Rally Bohemia si nenechá ujít liberecký soutěžní jezdec Štěpán Vojtěch, který se v současné době rallysportu nevěnuje pravidelně. Krásný Peugeot 206 WRC, který má ve svém rodokmenu mimo jiné i několik startů mistra světa v rally Marcuse Grönholma, znovu divákům na Rally Bohemia představí liberecký závodník Štěpán Vojtěch.

Štajf v poločase mění spolujezdce

29. června 2017 • 13:00

Velké české mistrovství v rallye vstupuje do své druhé poloviny tradiční Rally Bohemia, na které nebude chybět ani Klokočka Škoda Czech National Team. Tentokrát ovšem v jiném složení posádky zeleno-šedého speciálu Škoda Fabia R5...

Bohemia je dalším zásadním startem bratří Szejů

29. června 2017 • 12:00

Rally Bohemia, která se uskuteční 1. a 2. července, je závodem pevně spojeným s historií českého automobilismu. Mladá Boleslav je hlavní základnou značky Škoda, která rally podporuje od jeho prvního ročníku v roce 1974. Do sezóny 1985 závod dokonce nesl název Rallye Škoda.