nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] starší

Další pódium pro Citroën

foto

4. června 2019 • 18:00

I když Sébastien Ogier a Julien Ingrassia přišli o šanci na vítězství, nevzdali se. Jejich typický přístup nikdy neskládat zbraně a bojovat, byl právem odměněn šestým umístěním na pódiu v této sezoně. Citroën Total World Rally Team zaznamenal už posedmé ze sedmi startů umístění mezi nejlepšími třemi. Esapekka Lappi a Janne Ferm měli šanci na dobrý výsledek, nicméně nakonec nedojeli do cíle.

žádný příspěvek celý článek »

Druhé vítězství v řadě pro Tänaka a Toyotu Yaris WRC

foto

4. června 2019 • 10:00

Ott Tänak s týmem Toyota Gazoo Racing WRT oslavuje již druhé vítězství v posledních dvou podnicích – a celkově třetí v roce 2019 – po zaslouženém prvním místě na Portugalské rallye.

SOUHRN: Ott Tänak opanoval Vodafone Rally de Portugal

foto

2. června 2019 • 18:00

Estonský jezdec opanoval letošní ročník Vodafone Rally de Portugal, když zvítězil téměř stylem start-cíl. Po veletočích v závěrečných zkouškách jej na stupně vítězů doprovodili největší soupeři v boji o titul - Thierry Neuville a Sébastien Ogier.

Fotogalerie z Copec Rally Chile od André Lavadinha

foto

2. června 2019 • 15:00

Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme opět na jihoamerický kontinent, kde se uskutečnil šestý díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, Copec Rally Chile. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

Fotogalerie z Rally Argentina od André Lavadinha

foto

2. června 2019 • 14:00

Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na jihoamerický kontinent, kde se uskutečnil pátý díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rally Argentina. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

Fotogalerie z Tour de Corse od André Lavadinha

foto

2. června 2019 • 11:00

Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na francouzský ostrov Korsika, kde se uskutečnil čtvrtý díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, Tour de Corse. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

Seznam přihlášených posádek na Rally Italia Sardegna

foto

31. května 2019 • 11:00

V těchto dnech byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na další díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rally Italia Sardegna, který se pojede v polovině května na italském ostrově. Na startu se letos poprvé v rámci MS představí i úřadující šampion WRC2 Jan Kopecký.

Štěrk, písek a úzké cesty. Toyota Yaris WRC míří na jih Evropy

foto

30. května 2019 • 12:00

Závodní sezóna se láme v polovině a na tým Toyota Gazoo Racing WRT již čekají dva šotolinové podniky na jihu Evropy. Sedmé kolo v Portugalsku se koná od 30. května do 2. června a po něm bude rychle následovat kolo číslo 8 na italském ostrově Sardinie ve dnech 13.-16. června.

Tanäk s Toyotou Yaris WRC si podmanil novou rally v Chile

foto

16. května 2019 • 08:00

Ott Tänak a soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team si na chilské rally, pořádané poprvé v historii, vybojovali již druhé vítězství letošní sezóny. Tänak v náročném podniku předvedl brilantní výkon včetně nejrychlejšího času v závěrečné Power Stage, a získal tak další body k posunu na druhé místo v průběžném pořadí jezdců šampionátu, pouhých 10 bodů za leaderem.

SOUHRN: Ott Tänak vyhrál Copec Rally Chile

foto

12. května 2019 • 23:00

Estonský jezdec Ott Tänak vyhrál premiérovou soutěž mistrovství světa v automobilových soutěžích v Chile. Na stupně vítězů jej doprovodily soutěžácké legendy poslední dekády - Sébastienové Ogier a Loeb. Další z kandidátů na titul Thierry Neuville havaroval.

Páté pódium v řadě pro C3 WRC

foto

10. května 2019 • 09:30

Sébastien Ogier a Julien Ingrassia předvedli v Argentině další heroický výkon a zajeli čtvrté umístění na pódiu v této sezoně. Po nervy drásajícím závěru finálové etapy pro Citroën Total World Rally Team vybojovali páté stupně vítězů v roce 2019.

Yaris WRC šplhal v argentinských horách na vrchol výsledkové listiny

foto

10. května 2019 • 08:30

Soutěžnímu týmu Toyota Gazoo Racing World Rally Team v posledním dni argentinské rally jen o chlup unikla pódiová umístění. Kris Meeke nakonec dojel čtvrtý. Všichni tři jezdci týmu si v posledním dni polepšili, přičemž i Jari-Matti Latvala a Ott Tänak postoupili v žebříčku výše a dojeli v celkovém pořadí na pátém, respektive osmém místě.

Modernizovaná Škoda Fabia R5 získala homologaci

foto

30. dubna 2019 • 21:15

Modernizovaná verze vozu Škoda Fabia R5 je připravena pro závodní nasazení. Byla úspěšně homologována Mezinárodní automobilovou federací FIA a je schválena pro účast v soutěžích. Po nezbytných kilometrech absolvovaných v rámci testovacího programu na asfaltu, šotolině, sněhu a ledu se modernizovaná Škoda Fabia R5 zanedlouho objeví ve svém prvním soutěžním nasazení.

SOUHRN: Rally Argentina vyhrál Thierry Neuville

foto

28. dubna 2019 • 23:00

Po krátké pauze pokračuje mistrovství světa v automobilových soutěžích, tentokráte v Jižní Americe. Posádky se vrací na šotolinový povrch, při Rally Argentina se na start již tradičně staví chudší startovní pole. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

Toyota Gazoo Racing míří na jihoamerickou šotolinu

foto

24. dubna 2019 • 16:00

zahájí dvojice podniků v Jižní Americe. První na řadě je již zavedená klasika v podobě Argentinské rallye (25.-28. dubna), kde Toyota Yaris WRC v roce 2018 vybojovala vítězství.