Ostatní­ soutěže 2023

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] starší

René Dohnal se stal vítězem letošní European Rally Trophy

11. prosince 2023 • 15:30

René Dohnal si společně s Romanem Švecem převzali o uplynulém víkendu v ázerbajdžánském Baku cenu pro vítěze letošního ročníku European Rally Trophy. Kromě již zmíněného ocenění navíc díky pravidlům získají prioritu FIA pro nadcházející sezónu.

SOURHN: Vítězem zasněženého TipCars Pražského Rallysprintu Martin Vlček

4. prosince 2023 • 20:00

Po dlouhých letech zase panovaly na TipCars Pražském Rallysprintu ty pravé sněhové podmínky, kdy byly kompletně uklouzané všechny rychlostní zkoušky. S podmínkami se nejlépe vyrovnala trojice Martin Vlček - Erik Cais - Jan Černý, která obsadila stupně vítězů.

SOUHRN: Ondřej Bisaha dokonal hattrick na Síť21 Mikuláš Rally Slušovice

26. listopadu 2023 • 19:00

Síť21 Mikuláš Rally Slušovice byla jednou z tradičních zakončovacích soutěží, která i v letošním roce našla své zázemí ve Slušovicích. A kompletně se zopakovalo loňské postavení na stupních vítězů v pořadí Ondřej Bisaha - Martin Vlček - Miroslav Jakeš. Ondřej Bisaha zvítězil potřetí za sebou a dokonal tak hattrick.

Seznam přihlášených posádek na Síť21 Mikuláš Rally Slušovice

18. listopadu 2023 • 01:00

Prvním ze dvou tradičních podniků na konci sezóny se letos stává Síť21 Mikuláš Rally Slušovice, která se pojede o posledním listopadovém víkendu na tradičních rychlostních zkouškách v okolí Slušovic a Podkopné Lhoty. Organizátoři dnes zveřejnili seznam přihlášených posádek.

KOMENTÁŘ: Rekordní IV. Rallyedesign BOAS Záhoří zná své výsledky

26. srpna 2023 • 12:00

O třetím prázdninovém víkendu se v malé obci Žákovice na Přerovsku odehrál další ročník stále populárnější automobilové orientační soutěže BOAS Záhoří. Kromě extrémních teplot čekala na rekordně početné startovní pole také doposud nejnáročnější trať navigační sekce.

O statečných chodských Kovařících, kteří na bujných vranících dobyli Acropolis

21. prosince 2023 • 18:30

Zní to jako pohádka nebo pověst z dávných časů, ale jde o příběh zcela skutečný a soudobý. Dva Kovaříci na vranících opravdu dobyli Acropolis. Tedy přesněji - otec a syn Kovaříkové usedli do svých soutěžních škodovek, obuli na ně protektorované pneumatiky značky Vraník a vyrazili s nimi do dalekého Řecka. Tam vyhráli své kategorie Historic Acropolis Rally, sklidili aplaus místních a dovezli si domů velmi cenné poháry.

Jediná dámská posádka v cíli East African Safari Classic

19. prosince 2023 • 12:00

Posádka týmu ACCR Racing21 Olga Lounová a Lilia Khousnoutdinova úspěšně dokončila s historickým vozem Opel Ascona letošní ročník legendární soutěže East African Safari Classic. Druhá posádka týmu Vojtěch Štajf a Jan Bejvl soutěž nedokončila pro technickou závodu na motoru a následný požár.

příspěvků: 1 celý článek »

V sedmi letech za volant v rally? Proč ne!

18. prosince 2023 • 08:00

Pokud jste si mysleli, že jste toho v rally viděli hodně, pak doporučuji posadit se a hlídat si ústa, aby se údivem moc neotvírala. V Polsku učí mladé jezdce k rally návykům od útlého věku. Není tady nezvyklé vidět za volantem desetileté hochy pod vedením svých rodičů. Prim ovšem hraje sedmiletá Martyna Blanik.

Velmi náročný úvod africké vytrvalostní rally

12. prosince 2023 • 20:00

Tým ACCR Racing21 má za sebou velmi náročný vstup do 11. ročníku vytrvalostní soutěže East African Safari Classic 2023. Po prologu a první etapě vstoupily obě posádky do druhé etapy, která byla poznamenána devastací části tratě po vydatných deštích. Jedna ze včerejších třech rychlostních zkoušek byla zrušena.

O víkendu startuje East African Safari Classic Rally

8. prosince 2023 • 20:00

Zítra, tedy v sobotu 9. prosince, odstartuje prologem již 11. ročník legendární mezinárodní automobilové soutěže historických vozů East African Safari Classic Rally 2023. Český tým ACCR Racing21 budou v soutěži reprezentovat hned dva soutěžní speciály.

Fotogalerie z TipCars Pražského Rallysprintu od Rallyservice.cz

8. prosince 2023 • 10:00

Závěrečným podnikem letošní tuzemské soutěžácké sezóny byl TipCars Pražský Rallysprint, který se jel na tradičním okruhu na Strahově a také na staronové klasické rychlostní zkoušce v údoli mezi Řeporyjemi a Radotínem, a to vše za ideálních zímních podmínek. Průběh celé soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našich stálých redakčních spolupracovníků z Rallyservice.cz.

Gonda s Palkom a Aries Racing Team hviezdami Pražského Rallysprintu

6. prosince 2023 • 12:00

Štvrté miesto absolútneho poradia na TipCars XXVIII. Pražskom Rallysprite 2023 na poriadne zasnežených tratiach a množstvom fanúšikov patrilo slovenskému AriesRacing Teamu a posádke Gonda – Palko.

Páté místo se sněhovou nadílkou

5. prosince 2023 • 15:00

Po mnoha letech se tradiční Pražský Rallysprint odehrál na sněhem pokryté trati a posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf s Radimem Kotlářem v něm obsadila na voze VW Polo GTI R5 celkově páté místo.

Radek Jatel Mikulášskou rally nedokončil

4. prosince 2023 • 17:00

Stejně jako každý rok, tak i letošní závěr sezony patřil volným podnikům. Do Škody Fabie KIT Car poslední listopadovou sobotu usednul také jezdec z Vysokého Pole. Poslední závody roku jsou určeny také jako možnost svézt své sponzory. Touto cestou chtěl jít i na Mikuláš Rally ve Slušovicích Radek Jatel.

Antonín Tlusťák: Mikuláš Rally je především show pro diváky

1. prosince 2023 • 23:00

Máme za sebou jednu z rozluček s letošní sezonou automobilových soutěží. Poslední listopadovou sobotu se konala ve Slušovicích Síť21 Mikuláš Rally 2023. Tradiční rozlučku na závěr sezony si nenechala ujít téměř šedesátka soutěžících.