Ostatní soutěže 2008

nejnovější | novější [ … 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | … ] starší

Erik Wevers novým lídrem Euro Rally Challenge

19. května 2008 • 12:00

Erik Wevers vede po třetím dílu mezinárodní sérii Euro Rally Challenge. Tentokrát se jelo na belgické Sezoens Rally s centrem v Bocholtu, jež byla rovněž další částí belgického mistrovství. Jezdec na Focusu WRC 06 vedl od startu až do cíle, byl nejrychlejší na jedenácti z celkových dvanácti vložek. Jako druhý dojel Hubert Deferm, jež doplatil na defekt, nicméně i přesto se stal novým lídrem klasifikace belgického šampionátu.

Štajf ve Slovinsku druhý z našich

18. května 2008 • 02:00

Po páté příčce na českokrumlovské soutěži dosáhl Vojtěch Štajf jen o pár dní později stejného umístění i na slovinské Rally Saturnus zařazené do Evropského poháru – central. Tentokrát to bylo ve spolupráci s navigátorem Michalem Ernstem a pod reprezentační hlavičkou Czech National Subaru Teamu.

Fotogalerie Tomasze Bugiela z Rajdu Elmot-Remy

16. května 2008 • 08:00

Přestože pozornost většiny fanoušků automobilových soutěží momentálně směřuje především na Sardinii, kde se aktuálně nachází i náš stálý redakční spolupracovník Tomasz Bugiel, můžete si právě v jeho nejnovější fotogalerii přiblížit atmosféru uplynulého víkendu na Rajdu Elmot, kde vládly vozy kategorie Super 2000.

Slovnaft Rally Bratislava 2008 očami riaditeľa súťaže

16. května 2008 • 01:00

Už o niekoľko dní – 23. a 24.mája 2008 sa Bratislava stane miestom konania Slovnaft Rally - tretieho tohoročného podujatia seriálu Majstrovstiev Slovenska v automobilových súťažiach - Tempus Becep Rally 2008. Svoje sily si na Slovnaft Rally zmerajú najlepšie posádky zo šiestich štátov Európy, vrátane Slovenska.

Do Evropy pro mistrovské body

15. května 2008 • 02:00

V pátek a v sobotu (16. - 17.5.2008) se uskuteční první díl Mistrovství ČR v cross country rally2008, kterým je 12. ročník polské soutěže Rajd Halda jedoucí se ve Walbrzychu nedaleko českých hranic . Na start se postaví také posádka týmu Rally-raid.eu - Viktor Chytka a Pavel Vaculík.

Přijďte se svézt a porovnat si své síly s opravdovými závodníky !

15. května 2008 • 01:00

Autoklub Rallye Zlín v AČR pořádá v neděli 18. května ve Zlíně již XVIII. Automobilový slalom Zlín. Závod proběhne na letišti v Biskupicích. Na startu se objeví přední automobiloví slalomáři ze čtyř evropských států, neboť závod je součástí šampionátů FIA Zóna střední Evropy, mistrovství České republiky a Česká Trofej Junior.

Česká S1600 vede skupinu A v Rumunsku

14. května 2008 • 15:15

Sparrow racing se v letošní sezóně zúčastní kompletního šampionátu v Rumunsku. Celý seriál osmi závodů bude pilotovat zlínskou Suzuki Ignis S1600 Adrian Raspopa. Rumunské mistrovství se skládá ze čtyř asfaltových a čtyř šotolinových závodů. Adrian Raspopa, jehož hlavním sponzorem je POSTA ROMANA, má za cíl získal titul ve skupině A.

Vítězná Saturnus rallye Václava Pecha

14. května 2008 • 03:00

Slovinská Lublaň hostila o uplynulém víkendu první díl FIA Mistrovství střední Evropy, kterou byla Saturnus Rallye. Václav Pech jun s Petrem Uhlem s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX byli posádkou, která ve Slovinsku reprezentovala Českou republiku.

Rallye Posázaví se blíží

14. května 2008 • 01:00

Již příští týden se uskuteční jedna z nejzásadnějších soutěží Volného Poháru ČR, již jedenáctý ročník Rallye Posázaví. Veškeré zásadní informace k tomuto závodu, který se pod záštitou města Havlíčkova Brodu zapisuje neodmyslitelně do sportovních kalendářů a ročně přiláká na Vysočinu diváky z celé naší vlasti, můžete najít v tomto článku.

Bouffier opět pokořil Poláky

13. května 2008 • 12:40

Francouzský pilot Bryan Bouffier pokračuje i nadále ve své polské spanilé jízdě, když si na víkendovém Rajdu Elmot dokázal opět poradit s kompletní domácí soutěžáckou špičkou. Kromě plného počtu bodů za vítězství v rally si na své konto navíc přidal bonusový bod za největší počet vyhraných rychlostních zkoušek.

Fiat Rufa šiesty na Rajde Elmot

12. května 2008 • 01:00

Šieste miesto na veľmi kvalitne obsadenej súťaži Platinum 36 Rajd Elmot - Remy obsadil FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzegorz Grzyb – Przemyslaw Mazur na vozidle Fiat Abarth Grande Punto S2000.

Fotogalerie z maďarské Miskolc Rally

11. května 2008 • 18:45

Začátkem května se v maďarském Miskolci jel další díl tamějšího mistrovství. Podnik nabitý vozy WRC, „velkými“ kity, klasickými vozy z minulosti nebo tradičními Ladami VFTS navštívila i řada českých fanoušků, mezi nimi i Lukáš Zásměta a Marek Pléha ze zlínského Škoda rally clubu, kteří pořídili řadu snímků přibližujících téměř letní atmosféru asfaltové soutěže.

příspěvků: 1 celý článek »

Ostré testování Hondy R3 - slovenská premiéra v Rožňavě

9. května 2008 • 07:00

Druhý podnik Slovenského mistrovství v automobilových soutěžích Rally Iveco Rožňava byl pro POSPA Rally Team premiérovou soutěží se Civicem R3. Znalost tratě i přátelské prostředí eliminovaly delší cestu na soutěž, jediný den tréninku znamenal i výraznou úsporu pracovního času. Na soutěžní premiéru s R3 usedl vedle Pospíšila tuto sezónu velmi zaměstnaný Richard Lasevič.

Slovnaft Rally 2008 - Posledné 4 dni na prihlášky

9. května 2008 • 01:00

Posledné štyri dni ostávajú posádkam na zaslanie prihlášok do súťaže SLOVNAFT RALLY 2008 (uzávierka prihlášok 11.mája 2008), ktorá odštartuje 23. a 24. mája 2008 v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Do dnešného dňa sa prihlásilo 47 posádok z piatich európskych štátov.

Hattrick Fiatů S1600 na turecké Ege Rallisi

8. května 2008 • 09:00

Někdejší účastník JWRC a současná hvězda tureckého týmu Fiatu, sedmadvacetiletý Fatih Kara, se dostal do vedení ve svém národním šampionátu, když vyhrál Ege Rallisi s centrem v Izmiru. Na této soutěži došlo k v Turecku nevídanému jevu, když všechny pozice na stupních vítězů obsadily vozy kategorie S1600.