nejnovější | novější [ … 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | … ] starší

Guy Wilks by se měl vrátit při Barum Czech Rally Zlín

foto

8. července 2010 • 19:00

Britský jezdec Škody Guy Wilks se po těžké nehodě na Sardínii chtěl vrátit do kokpitu soutěžního vozu již při Sata Rally Acores příští týden, nakonec si však svou pauzu o více než měsíc prodlouží. V případě úspěšné rekonvalescence by se mohl znovu objevit při zlínské Barum Czech Rally.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Bohemia od Matěje Skalníka

foto

8. července 2010 • 12:00

Jedním z vrcholů letošní české soutěžácké sezóny byla víkendová Rally Bohemia. Za slunečného počasí a obrovského vedra se sváděly urputné boje, takže si fanoušci určitě přišli na své. Jak to na mladoboleslavsku a liberecku vypadalo si můžete prohlédnout na fotografiích našeho redakčního spolupracovníka Matěje Skalníka.

Rally Bohemia pohledem Mogul Racing Teamu

foto

8. července 2010 • 11:30

Letošní ročník Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally má za sebou jeden ze svých vrcholů, kterým byla o uplynulém víkendu 2. -. 4. července XXXVII. Rally Bohemia s centrem v Mladé Boleslavi. V nabité konkurenci předních domácích i velmi kvalitních zahraničních posádek se do boje o mistrovské body zapojila také posádka Mogul Racing Teamu Roman Kresta - Petr Gross.

Fotogalerie z Rally Bohemia od Romana Kašpárka

foto

7. července 2010 • 19:55

Jedním z vrcholů letošní české soutěžácké sezóny byla víkendová Rally Bohemia. Za slunečného počasí a obrovského vedra se sváděly urputné boje, takže si fanoušci určitě přišli na své. Jak to na mladoboleslavsku a liberecku vypadalo si můžete prohlédnout na fotografiích našeho redakčního spolupracovníka Romana Kašpárka.

Václav Pech jun. po Rallye Bohemia

foto

7. července 2010 • 16:30

O uplynulém víkendu skončila hvězdně obsazená mezinárodní Rallye Bohemia započítávaná do mistrovství České republiky, mistrovství Polska a i do mistrovství střední Evropy, na jejímž startu vedle kompletní české špičky bylo hned 14 speciálů S2000, juniorský mistr světa Martin Prokop, tovární jezdec škodovky Hänninen nebo Francouz Bouffier.

Protrápená a nedokončená Bohemka

foto

7. července 2010 • 15:45

Jednorázově obnovená posádka Štěpán Vojtěch – Michal Ernst si v úterý před Rally Bohemia ozkoušela pronajatou Škodu Fabia S2000 na krátké testovací trati. Oba aktéři se na téměř domácí soutěž velice těšili a také pečlivě připravovali. Test proběhl bez problémů a posloužil k seznámení se s autem. Štěpán do té doby v rally závodil pouze s auty disponujícími přeplňovanými agregáty, takže koncepce vozu S2000 byla novou výzvou.

příspěvků: 1 celý článek »

32. Herkul Rally Příbram se představuje

foto

7. července 2010 • 14:50

Po loňském úspěchu se nový organizační výbor Rally Příbram v čele s Tomášem Fialou opět pustil do práce s přípravou soutěže zařazené do Mediasport.cz Mezinárodního mistrovství České republiky v rally. V tomto roce opět středočeská soutěž uzavře šampionát a oproti minulému roku se uskuteční o týden později, tedy v termínu 24. – 25. září 2010.

Martin Prokop a Jan Tománek pár hodin před startem Rally Bohemia navštívili českolipskou nemocnici

foto

7. července 2010 • 14:30

Jen několik hodin před ostrým startem náročné Rally Bohemia 2010 si úřadující juniorští mistři světa v rally Martin Prokop a Jan Tománek ve svém nabitém programu našli čas na návštěvu dětského oddělení nemocnice v České Lípě.

Jaromír Tarabus osmý se Škodou Fabia S2000

foto

7. července 2010 • 14:15

Posádka Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát dokončila Rally Bohemia, na jejímž startu se sešla silná mezinárodní konkurence, na osmém místě absolutního pořadí. V pátém podniku Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally se posádka Czech Ford Rally Teamu výjimečně představila s vozem Škoda Fabia S2000.

Štajf: Na kdyby se nehraje

foto

7. července 2010 • 13:40

Kdyby byla Rally Bohemia o jednu rychlostní zkoušku kratší, nebo kdyby se v onom příkopu naproti nešťastným svodidlům neulomilo u jejich auta kolo, slavili by teď Vojtěch Štajf s Marcelou Dolečkovou jeden ze svých nejlepších výsledků a výkonů v kariéře. Je to ale jinak…

Peták na Bohemce dvanáctý

foto

7. července 2010 • 13:00

Posádka Hroch Rally Teamu ve složení Josef Peták a Alena Benešová s vozem Peugeot 207 S2000 absolvovala o uplynulém víkendu další závod Mediasport MMČR v rally, kterým byla Rally Bohemia.

Czech Ford National Team vybojoval na Bohemii třetí místo

foto

7. července 2010 • 12:00

Martin Prokop s Janem Tománkem se stali nejúspěšnější domácí posádkou letošního ročníku Rally Bohemia. S Fordem Fiesta S2000 v barvách Czech Ford National Teamu vybojovali třetí místo absolutně, když za svými zády nechali kompletní domácí špičku.

Fotogalerie z Rally Bohemia od Bronislava Končitíka

foto

7. července 2010 • 10:00

Jedním z vrcholů letošní české soutěžácké sezóny byla víkendová Rally Bohemia. Za slunečného počasí a obrovského vedra se sváděly urputné boje, takže si fanoušci určitě přišli na své. Jak to na mladoboleslavsku a liberecku vypadalo si můžete prohlédnout na fotografiích našeho redakčního spolupracovníka Bronislava Končitíka.

Hänninen s Markkulou vítězi 38. Rally Bohemia (+ MP3)

foto

4. července 2010 • 18:50

Vítězem XXXVII. Rallye Bohemia se stala finská posádka týmu Škoda Motorsport Juho Hänninen - Mikko Markkula s vozem Škoda Fabia Super 2000. Na druhém místě dokončil soutěž skvěle jedoucí Francouz Bryan Bouffier, který se zároveň stal vítězem klasifikace polského šampionátu, jehož byla letošní Rally Bohemia součástí.

Rally Bohemia: Hänninen drží Bouffiera za zády (+ MP3)

foto

4. července 2010 • 14:20

Napínavý souboj mezi Juhou Hänninenem hájícím na Fabii S2000 barvy domácí mladoboleslavské škodovky a Bryanem Bouffierem na Peugeotu 207 S2000 týmu PH Sport byl stěžejní událostí první sekce druhé etapy letošní 37. Rally Bohemia. Třetí příčku hájí v relativním klidu Pavel Valoušek na druhé tovární Fabii Super 2000.