Dnes je 8. května 2024, Svátek má Den vítězství, zítra Ctibor

Mediasport mezinárodní mistrovství ČR 2013

nejnovější | novější [ … 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | … ] starší

Barum Czech Rally Zlín odhaluje svou trať

31. července 2013 • 23:30

Přesně měsíc zbývá do startu třiačtyřicátého ročníku populární automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín. Nastal ideální čas zevrubně popsat celou trať. Loňský ročník se zapsal do análů jedním historickým milníkem – poprvé v historii českých soutěží byly vybrané rychlostní zkoušky přenášeny přímým přenosem na satelitní televizi Eurosport a díky spolupráci se společností Mediasport také na sportovním kanále České televize.

Martin Búš: se subaru na otočku do Srbska

31. července 2013 • 12:00

Po nezdařilé Rally Hustopeče, kde Martin Búš s Jirkou Hovorkou odstoupili na technickou závadu nového motoru, se team ROTO Plzeň společně s Martinem Búšem vydal na populární Rally Bohemia.

Jednou jsi dole, jednou nahoře

30. července 2013 • 20:00

Ani s příchodem léta a slunných dnů neslevuje ze svého nasazení jihomoravský tým LB Trans Racing. V rychlém sledu za sebou se zúčastnil dvou soutěží „velkého“ seriálu, kde stálou týmovou reprezentantku Martinu Daňhelovou doplnil za volantem dalšího clia Lubomír Brtníček.

Barumka se hlásí o slovo, na konci prázdnin se pojede potřiačtyřicáté

30. července 2013 • 08:00

Nezadržitelně se přiblížil termín nejvýznamnější automobilové soutěže na území České republiky Barum Czech Rally Zlín. Letos se pojede již 43. ročník a soutěžní motory zaburácejí ve Zlíně a jeho blízkém okolí o posledním prázdninovém víkendu, soutěž proběhne v termínu 30. srpna až 1. září 2013.

Červen u CERS performance: z Vrchlabí do Hustopečí

25. července 2013 • 11:00

Po výletu za česko-německé hranice na Thüringen Rallye se tým CERS performance začátkem června opět vrátil na české tratě. Test nově pořízeného Citroënu C2R2 Max vyšel v Německu na výbornou a tak se Ondřej Bisaha těšil na první domácí sprint s tímto vozem, kterým byla Rally Krkonoše.

T&T: O brambory boj, o brambory bóóój

22. července 2013 • 16:00

Parafrází písně od skupiny Tři sestry můžeme uvést účinkování Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta na jubilejní Rally Bohemia. Posádka obsadila v rozšířené konkurenci čtvrté místo v absolutním pořadí. Na rozdíl od jednoznačného třetího místa na předchozí soutěži v Hustopečích ale měla „Bohemka“ pro dvojici výrazně větší náboj, protože byla nucena o čtvrté místo bojovat až téměř do konce soutěže.

5. miesto pre Styllex motorsport na Bohemia Rally 2013

22. července 2013 • 14:30

Po vyrovnanom výkone si na jubilejnom 40. ročníku Rally Bohemia pripísal Martin Koči na svoje konto cenné piate miesto v absolútnom hodnotení súťaže, získal 14 bodov do hodnotenia European Rally Cup a zvíťazil v kategórii juniorov do 25 rokov.

Bohemia nebyla k účastníkům Ropro Clio R3 Czech Trophy přívětivá

22. července 2013 • 14:00

Ani jedna posádka, registrovaná do seriálu Ropro Clio R3 Czech Trophy 2013, nefiguruje v konečné výsledkové listině Rally Bohemia. Jejich celou pouť mladoboleslavskou soutěží zhatila náročná první etapa. V rámci superally dokončili alespoň druhou etapu Josef Peták a David Tomek.

Rally Bohemia úspěšně dospěla do finiše a důstojně oslavila čtyřicet let

22. července 2013 • 09:00

Tyto řádky neobsahují žádnou senzaci, žádný skandál a žádnou tragédii. Pokud by tedy tato zpráva někomu přišla nezajímavá, dopředu se omlouváme. Organizační výbor 40. Rally Bohemia v čele s Pavlem Dušánkem chce vyjádřit velké díky všem, kteří se na organizaci této velké rally podíleli.

Václav Dunovský: Nádherná a ještě hezčí Bohemia

19. července 2013 • 13:15

Uplynulý víkend byl ve znamení 40. ročníku nejoblíbenější soutěže seriálu MMČR v Čechách Rally Bohemia. Nechyběl na ní ani domácí poděbradský pilot Václav Dunovský se Suzuki Ignis S 1600, vedle kterého tentokrát místo Adama Eliáše usedl navigátor Jiří Stross.

Štajfův další krok k cennému titulu

17. července 2013 • 14:00

Až nečekaně úspěšnou sezónu letos zažívá Vojtěch Štajf, který s Františkem Rajnohou po boku vyhrál ve své třídě už pátou soutěž v řadě. Triumf mezi produkčními vozy na slavné Rally Bohemia navíc jezdce Subaru Czech Duck Racing Teamu notně přiblížil k mistrovskému titulu.

Fotogalerie z Rally Bohemia od Josefa Petrů

17. července 2013 • 11:00

O uplynulém víkendu se v okolí Mladé Boleslavi a Liberce uskutečnil jubilejní čtyřicátý ročník populární Rally Bohemia. Na závod zařazený do Evropského poháru se vydal i náš redakční spolupracovník Josef Petrů a vy si můžete prohlédnout jeho fotografie z tohoto závodu.

Adell Mogul racing team získal na Bohemii bronz

17. července 2013 • 08:00

Rally Bohemia byla druhým letošním vystoupením Škody Fabia Super 2000 Adell Mogul racing teamu. Roman Kresta, šestinásobný vítěz mladoboleslavského závodu, se od úvodních kilometrů držel na medailových pozicích a výrazně konkuroval tandemu Jan Kopecký a Václav Pech.

Pech s Uhlem stříbrní na Rallye Bohemia

16. července 2013 • 21:00

Uplynulá 40. Rallye Bohemia byla pátým závodem Mezinárodního mistrovství České republiky. EuroOil - invelt team s Václavem Pechem a Petrem Uhlem na speciálu MINI John Cooper Works 1.6T zde vybojovali cenné druhé místo a nadále vedou průběžnou klasifikaci.

Fotogalerie z Rally Bohemia od Dalibora Benycha

16. července 2013 • 09:00

O uplynulém víkendu se v okolí Mladé Boleslavi a Liberce uskutečnil jubilejní čtyřicátý ročník populární Rally Bohemia. Na závod zařazený do Evropského poháru se vydal i náš redakční spolupracovník Dalibor Benych a vy si můžete prohlédnout jeho fotografie z tohoto závodu.