www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 13. srpna 2022, Svátek má Alena, zítra Alan

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Program Bohemky jde do prodeje

16. června 2022 • 11:00

Tisková verze oficiálního Programu letošního ročníku Bohemia Rally Mladá Boleslav se právě dostává do prodeje. Jako vždy na kvalitním papíru a s podrobným popisem jednotlivých rychlostních zkoušek. Na vybraných prodejních místech v Mladé Boleslavi, okolí Turnova a Železného Brodu si ho můžete pořídit právě nyní.

Karel Macek - Lucie Vondřičková (Porsche 997 GT3) - Rally Bohemia 2021

V aktuálním vydání Programu naleznete nejen informace o Bohemce, ale také o všech dalších soutěžích a akcích, které se současně s tradiční středočeskou soutěží konají. A je jich poměrně hodně. Mistrovství v rally historických vozidel, Bohemia Group B, Bohemia EcoEnergy, Bohemia Veteran, Bohemia RC rally, dětský den Bohemia rally a virtuální Bohemia E-sport Virtual.

„Pro fanoušky Bohemky bude nejdůležitější pochopitelně časový harmonogram a mapy rychlostních zkoušek, doplněné o přehled diváckých míst, která vybíráme na atraktivních a bezpečných místech. Některé rychlostní zkoušky jsme trochu pozměnili, úplně nová je erzeta Zvířetice, takže kdo chce mít přehled, tištěný program se mu bude zajisté hodit,“ uvádí ředitel soutěže Petr Pavlát a dodává: „Letos nevybíráme vstupné, což diváky určitě potěší. Jedinou výjimkou je servisní zóna a páteční Sosnová, kde bude probíhat úvodní rychlostní zkouška současných i historických vozidel. Oproti minulému ročníku se bude počítat do celkového hodnocení, takže už v Sosnové se bude bojovat o cenné vteřiny. Vstupenky je možné zakoupit už nyní.“

PRODEJNÍ MÍSTA

Čerpací stanice OMV – Havlíčkova ulice, Mladá Boleslav (naproti Tescu)

Čerpací stanice OMV – Jičínská 1354, Mladá Boleslav (u Zemědělské školy)

Čerpací stanice OMV – Jičínská 1355, Mladá Boleslav (u kruhového objezdu u dálnice D10)

Čerpací stanice BENZINA – Turnov (směr Jičín)

Čerpací stanice SHELL – dálnice D10 u exitu 67 v obou směrech

Čerpací stanice GBO – Malá Skála (u hlavní silnice E65)

Hlavní program 49. ročníkuBohemia Rally Mladá Boleslav bude probíhat ve dnech 8. – 10. července 2022, ale doprovodné akce začínají už první červencový den.

Jan Koudelka
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist